Ohlédnutí za 28. zimními hrami SO 2019 v Horní Malé Úpě

Naši sportovci s MP se premiérově zúčastnili zimních her v rámci SO v Horní Malé Úpě. Těchto her se zúčastnila Martinka Melicharová, Anička Uksová, Pavlík Červeňák a Martínek Hegner v doprovodu tety Lenky a Verči.
Pavlík Červeňák
Pavlík byl přihlášený do disciplín v rámci sjezdového lyžování, a to slalom a obří slalom.
Z počáteční nedůvěry k velké sjezdovce vše zvládl nadmíru dobře.
V disciplíně slalom byl při kvalifikaci rozřazen do skupiny B, tedy do druhé nejlepší. V této skupině se umístil na krásném 3. místě (ze 6 sportovců).
V obřím slalomu se při kvalifikaci dostal do skupiny A, tedy první nejlepší. V této skupině se umístil na 4. místě, což byl velký úspěch, vzhledem k tomu, že soupeřil s těmi nejlepšími z celé kategorie mužů.
Martinka Melicharová, Anička Uksová, Martínek Hegner
Martinka, Anička a Martínek soutěžili v běžeckém lyžování, a to v disciplínách na 50 metrů a na 100 metrů.
I když na běžkách soutěžili poprvé, vše zvládli jako staří mazáci naprosto s přehledem, a hlavně s úsměvem.
Anička se v disciplíně na 50 metrů umístila na krásném 1. místě (ze 4 sportovců) a v disciplíně na 100 metrů obsadila také 1. místo (ze 6 sportovců).
Martinka se v disciplíně na 50 metrů umístila také na krásném 1. místě (ze 6 sportovců) a v disciplíně na 100 metrů se mezi ostřílenými závodnicemi umístila na hezkém 5. místě (ze 6 sportovců).
Martínek se v disciplíně na 50 metrů umístil na krásném 3. místě (ze 4 sportovců) a v disciplíně na 100 metrů se umístil na 2. místě (ze 3 sportovců).
Tito tři šikovní sportovci se také ještě zkušebně zúčastnili disciplíny v rámci sjezdového lyžování, a to klouzavé a super klouzavé, které jsou určené pro začátečníky.
Klouzavá (4 sportovci)
1. místo           Martínek
2. místo           Anička
3. místo           Martinka
Super Klouzavá (4 sportovci)
2. místo           Martinka
3. místo           Martínek
4. místo           Anička
Footer bottom
 Náš domov  |  Povinně zvěřejněné informace   |  Historie  |  Prožili jsme  |  Galerie  |  Výroční zpráva  |  Ptáte se nás  |  Kontakt  
                                                         
We use Plus4U powered by Unicorn Universe